تولید ویدئو

فرقی نمیکند که به یک ویدئو برای معرفی سازمان و برندتان نیاز دارید، یا یک ویدئو تبلیغاتی که ویژگی‌های محصول جدید شما را به روش‌های خلاقانه معرفی می‌کند، یا حتی یک گزارش ویدئویی کامل از مراسم اختتامیه‌ جشنواره‌ای که برگزار کردید، در تمام موارد فوق، شما نیاز به روایت یک داستان دارید. داستانی که به بهترین شکل، با ایده‌ و سناریویی درست، امکانات به روز و افرادی متخصص تولید شده، تا پیام شما را کامل، واضح و جذاب به مخاطبان شما برساند. ما در آلند، ویدئوهای خودمان را در ۳ قالب مختلف تولید می‌کنیم.


ویدئوهای معرفی برند

این ویدئوها، به معرفی تاریخچه، هویت و ویژگی‌های متمایز کننده سازمان و برند شما می‌پردازند. فضای آن‌ها عموما به خاطر ماهیتشان، فضایی خشک و خسته‌کننده است، اما با اضافه کردن چاشنی خلاقیت و داستان، می‌توان کارهایی تولید کرد که مخاطب تا انتها ببیند و از آن لذت ببرد.

ویدئوهای تبلیغاتی

آگهی‌های تلویزیونی، ویدئوهای تبلیغاتی در فضای مجازی و حتی فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی در این دسته قرار می‌گیرند. این ویدئوها، عمدتا زمان کوتاه‌تری دارند و روش‌های متفاوتی، نسبت به سایر وید‌ئوها، برای تولید ‌آن‌ها به کار گرفته ‌می‌شود.


ویدئوهای گزارشی

برگزاری مراسم‌ها و همایش‌های مختلف، زحمات بسیار زیادی دارد. سازمان‌ها و برند‌ها نیز همواره علاقه‌مند به تهیه یک گزارش کامل از مراسم، پشت صحنه‌ها، اتفاقات حاشیه‌ای، مهمانان و … هستند. این ویدئوها، کمک بسیار خوبی به واحد روابط عمومی شما کرده و مخاطبانتان را در جریان کامل برنامه‌های شما قرار می‌دهند.

نمونه کارهای ویدئو را اینجا ببینید.

نیاز به یک ویدئوی خلاق دارید؟

مشتاقانه آماده‌ی گفتگو و ارتباط با شما هستیم. می‌توانید با ما تماس بگیرید، برای ما ایمیــل بفرستید و یا مشخصـات و شماره تماس خود را در فــرم روبرو وارد کرده، تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.