موشن گرافیک


قالبی که تا چند سال پیش، اسمی از آن در مجامع مختلف نبود، امروز به‌شدت جای خود را در میان انواع قالب‌های ویدئویی باز کرده و طرفداران بسیار زیادی دارد. موشن گرافیک، دنیای بی‌انتهایی دارد و به شما قابلیت روایت هر موضوعی را می‌دهد. هرچند بیشترین کاربرد آن،‌ در توضیح و معرفی بخش‌های مختلف مجموعه‌ها، ویژگی‌های محصولات، و یا اطلاع‌رسانی رویدادهااست. موشن‌گرافیک‌ها، دارای توانایی بسیار بالایی در ارائه اطلاعات زیاد در زمان اندک هستند.

فرایند تولید موشن‌گرافیک‌ها، فرایندی پرزحمت اما بسیار جذاب است. ابتدا و پس از تعیین موضوع، سناریوی کار آماده می‌شود. کارگردان‌ها در این مرحله، استوری‌برد را طراحی کرده و در اختیار تیم تصویرسازی قرار می‌دهند. .


ایده‌ها در این مرحله به تصویر کشیده شده، رنگ گرفته و دنیایی جدید خلق می‌شود. در مرحله بعدی، تیم انیمیت، وظیفه‌ی متحرک سازی اجسام و کاراکترها و جان‌بخشی به آن‌ها را به عهده می‌گیرد. پس از تکمیل پلان‌ها، صداگذاری و ساخت موسیقی کار انجام شده و تدوین نهایی صورت می‌گیرد. .

نیاز به یک موشن گرافیک خلاق دارید؟

مشتاقانه آماده گفتگو و ارتباط با شما هستیم. می‌توانید با ما تماس بگیرید، برای ما ایمیــل بفرستید و یا مشخصـات و شماره تماس خود را در فــرم روبه‌رو وارد کرده، تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.