خدمات آلند

ما با تمرکز بر مواردی که برنـد شما برای رشد و رسیدن به جایگاه مطلـوب خود نیاز دارد، خدمات خلاق متنوعی ارائه می‌کنیم. خدماتی که علمـی، امیدبخش و صادقانه‌اند و به شما کمک می‌کنند مخاطبین خود را بشناسید، برای آن‌ها ارزش‌ها و داستانی اثربخش خلق کنید، و با فعالیت‌های ارتباطی درست، رابطه‌ای عمیق و ماندگار با آن‌ها برقرار کنید‌.

هویت-برند-ایکون

هویت برند

اینجا نقطه‌ی آغاز است. جایی که ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌هایی بنیادی برند مشخص شده، و هویت کلامی و بصری یکپارچه و خلاقانه‌ی برند، طراحی می‌شود. داشتن یک هویت ایده‌آل، مهم‌ترین نقطه‌ی تمایز شماست.

نمونه کارهای هویت برند را اینجا ببینید.


کمپین-تبلیغاتی-ایکون

کمپین تبلیغاتی

داشتن رابطه‌ای عمیق، بلند‌مدت و موثر با مخاطبان، مهم‌ترین دستاورد هر سازمان و کار و کسبی است. دستاوردی که برای رسیدن به آن، باید گام‌هایی درست و آگاهانه بردارید. این گام‌ها شامل کشف نیاز مخاطبان، تعیین استراتژی وانتخاب پیام مناسب برای آن‌ها، خلق ایده‌های نو و کارا، تولید و اجرای ایده‌ها در بسترهای مختلف، انتشار یکپارچه در کانال‌های ارتباطی و بررسی بازخورد دقیق فعالیت‌ها است.

نمونه کارهای کمپین تبلیغاتی را اینجا ببینید.


ویدئو-ایکون

تولید ویدئو

روایت داستان برند شما از طریق محتواهای ویدئویی، بدون شک یکی از بهترین راهکارهای موجود است. علاقه بسیار بالای مخاطبان به تماشای انواع ویدیوها، فرصت مناسبی است تا ویدئوهای خلاقانه‌ خودتان را تولید کرده و برای آن‌ها به نمایش بگذارید.

نمونه کارهای ویدئو را اینجا ببینید.

موشن گرافیک

انتقال اطلاعات زیاد در مدت زمان کم،‌ آن هم با کنار زدن انواع محدودیت‌ها در خلاقیت، امکانی است که گرافیک‌های متحرک به ما ‌می‌دهند. ویدیئوهای موشن گرافیک، یکی از بهترین قالب‌ها برای معرفی کامل یک مجموعه، معرفی محصولات و خدمات، اطلاع‌رسانی رویدادها و انتقال اطلاعات علمی به صورت طبقه‌بندی شده، می‌باشند.

نمونه کارهای موشن گرافیک را اینجا ببینید

تولید-محتوا-ایکون

تولید محتوا

نیازی به یادآوری نیست که در دنیای دیجیتال امروز، محتوا تا چه اندازه اهمیت دارد. تولید محتواهایی خلاق و مستمر که با طراحی استراتژیک، تحلیل رقبا و شناخت پرسونای مخاطب ایجاد شده و بر پایه‌ی کیفیت استوار است، گامی مهم در انتقال اطلاعات و جذب و ماندگاری مخاطبین است.

نمونه کارهای تولید محتوا را اینجا ببینید.


طراحی-وبسایت-ایکون

طراحی وبسایت

اگر تکنولوژی و قدرت برنامه‌نویسی را با خلاقیت گره بزنید، چه محصولی خلق می‌شود؟ وبسایتی کارآمد، زیبا، ساده و بهینه همان چیزی است که به شما ارائه می‌دهیم.

نیاز به راهنمایی دارید؟

مشتاقانه آماده‌ی گفتگو و ارتباط با شما هستیم. می‌توانید با ما تماس بگیرید، برای ما ایمیــل بفرستید و یا مشخصـات و شماره تماس خود را در فــرم روبرو وارد کرده، تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.