تولید محتوای راسا
ژانویه 30, 2023

شرکت تولید و توسعه پویا انرژی نگین سبز خاورمیانه در زمینه تولید نیروی برق در چند استان مختلف از جمله سمنان فعالیت می‌کند. دو نیروگاه شهید بسطامی در شهرستان شاهرود و شهید باکری در شهر سمنان زیر نظر این شرکت فعالیت می‌کنند. این مجموعه جهت معرفی این دو نیروگاه در محیط شرکت و وب‌سایت خود به تعدادی عکس نیاز داشت. این سرآغاز همکاری آژانس خلاقیت آلند با این شرکت بود.

با توجه به موضوع هویت برند و لزوم استفاده از رنگ‌های متناسب با فضای کاری هر برند و همین‌طور بنا بر تقاضای خود شرکت، پس از پایان پروژه‌ی عکاسی از دو نیروگاه شهید بسطامی شاهرود و شهید باکری سمنان، آژانس خلاقیت آلند طرح‌های گرافیکی خاصی را با تم رنگی زرد و مشکی آماده کرد. پروژه عکاسی از نیروگاه‌های این شرکت در سال ۱۳۹۹ به انجام رسید.

شرکت به ویدئوهایی ۱ دقیقه‌ای جهت استفاده در جلسات مختلف سازمانی احتیاج داشت. به همین منظور آژانس خلاقیت آلند فرآیند عکاسی و تصویربرداری این دو نیروگاه را در سال ۱۳۹۹ آغاز کرد. تیم تصویربرداری آژانس آلند طی دو روز از بخش‌های مختلف این دو نیروگاه عکاسی و تصویربرداری کرد و طی یک هفته آماده‌سازی و ویرایش ویدئوها انجام شد.